Domov Organi občine Nadzorni odbor

Nadzorni odbor

Člani (mandat 2014 do 2018)
  • Barbara TURIČNIK HUDERNIK, mag.
  • Mirko CEHNER
  • Lucija ČEVNIK, dr.
  • Jožef KLADNIK
  • Janko ŠTEHARNIK, mag.
Člani (mandat 2010 do 2014)
  • predsednica Barbara TURIČNIK-HUDERNIK, mag.
  • Marcelino GOLOB
  • Mirko CEHNER
  • Andrej BARTH
  • Franc ODER, mag. prav.
Dokumenti, priloge
Klikni tukaj za prikaz prilog

Mandatno obdobje 2014 do 2018

01.03.2017 ob 17.00
22.09.2016 ob 16.30
08.09.2016 ob 16.30
29.06.2016 ob 16.15
14.04.2016 ob 08.00
17.02.2016 ob 16.30
10.02.2016 ob 08.00
13.01.2016 ob 16.30
25.11.2015 ob 16.30
13.11.2015 ob 08.00
14.10.2015 ob 16.30
14.09.2015 ob 08.00
15.06.2015 ob 08.00
09.06.2015 ob 16.00
06.05.2015 ob 16.15
13.04.2015 ob 08.00
01.04.2015 ob 16.00

Mandatno obdobje 2010 do 2014

Mandatno obdobje 2006 do 2010

Mandatno obdobje 2002 do 2006

Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?