Domov Organi občine Občinski svet Statutarna komisija

Statutarna komisija

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednica Milena MENDAŠ
  • članica Marjetka SEVČNIKAR
  • članica Metka HODNIK
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednica Marjetka Sevčnikar
  • Članica Dragica RUDOLF
  • Član Dušan Ferenčak, mag.

Mandatno obdobje 2014 do 2018

13.12.2016
21.11.2016 ob 14.00
10.10.2016 ob 14.00
15.06.2016 ob 17.00
21.04.2016
16.03.2016 ob 13.30
10.12.2015 ob 15.30
26.10.2015 ob 15.15
22.06.2015 ob 15.00
18.05.2015 ob 15.15
02.03.2015 ob 15.15
08.12.2014 ob 15.30
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?