Domov Organi občine Občinski svet Odbor za družbene dejavnosti

Odbor za družbene dejavnosti

Člani (mandat 2018 do 2022)
  • predsednica Marjeta PODGORŠEK REK
  • član Srečko PODOJSTRŠEK
  • članica Metka JEROMELJ
  • članica Milena MENDAŠ
  • član Marko KOGELNIK
Člani (mandat 2014 do 2018)
  • predsednik Dušan Ferenčak, mag.
  • Član Viljem Štumberger
  • Članica Zvonka Štelcer
  • Članica Metka Jeromelj
  • Članica Vlasta Rotovnik

Mandatno obdobje 2014 do 2018

10.04.2018 ob 13.00
05.12.2017 ob 15.00
14.09.2017 ob 15.00
29.05.2017 ob 15.00
20.03.2017 ob 15.00
07.12.2016 ob 12.00
10.10.2016 ob 15.00
15.06.2016 ob 15.00
15.03.2016 ob 15.00
09.12.2015 ob 14.00
26.10.2015 ob 12.00
22.06.2015 ob 13.00
14.05.2015 ob 13.00
24.02.2015 ob 13.00
02.12.2014 ob 13.00
Piškotki
Spletno mesto za polno delovanje uporablja piškotke.
Spletna stran za svoje funkcionalnosti uporablja spletne piškotke, ki ne hranijo osebnih podatkov.
Nekateri piškotki so bili morda že servirani v skladu z zakonodajo.
Za več informacij si preberite Pravilnik o piškotkih.
Ali se strinjate, da spletno mesto uporabi te piškotke?